EREN MÜZİK EVİ HAKKINDACENGİZ GÖÇMEN

1954 Afyon-Çay Kılıçyaka Köyü'nde doğdu. Hasanoğlan Öğretmen Okulundan 1972'de mezun oldu. Yurdun çeşitli yerlerinde 25 yıl öğretmenlik yaptı. 1997'de emekli oldu. Öğretmen okulunda ilk çalgısı mandolindi. Bağlamayı, cümbüşü kendi kendine öğrendi. 86 yıllarında udi Feti Barut'tan ud dersleri aldı. 1997'den bu yana müzik kursları, dersleri ve müzik çalışmaları devam etmektedir. 1984'te kurulan Konya Musiki Derneği'nde uzun süre yöneticilik ve başkanlık yapan Cengiz GÖÇMEN müzik çalışmalarını Konya Musiki Derneği'nde de sürdürmektedir. Eşi ve oğlu Eren, müzik öğretmeni olup, gitar ve keman derslerine girmektedirler.

Müzik evimizde verilen hizmetler:
 

  • Tüm müzik aletlerinin, şeçkin markaların ürünlerinin satışını, tamir ve bakımını yapmaktayız.
  • Enstrüman kılıf ve kutuları, müzik kitapları, TRT kaynakları, müzik bölümü nota solfej kitapları, bütün çalgıların metotları, TSM-THM nota arşivi cd ve kitapları müzik evimizde mevcuttur.
  • Müzik bölümü, devlet konservatuvarı ve güzel sanatlar lisesi hazırlık kursları, tüm müzik aletlerinin -gitar, keman, davul, yanflüt, klarnet, org, piyano, şan, bağlama, ud, cümbüş, kanun, tambur, ney- öğretimi ve kurs hizmetlerini sunuyoruz.
  • Nota, solfej dersleri her müzik aletleri ayrı ayrı hocalar tarafından öğretilmektedir.

Nota, solfej dersleri her müzik aletleri ayrı ayrı hocalar tarafından öğretilmektedir. Geniş çalışma mekanı deneyimli kadrosu ile hizmet veren müzik evimize hepinizi bekliyoruz. 

WeCreativez WhatsApp Support
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?